Par mums…

Par mumsMēs esam ģimenīte – sieviņa/mamma Nora un vīrs/tētis Andrejs. Esam vecāki trīs bērniem. Dzīvojam (un bumbiņas tinam) Āgenskalnā. Labprāt braucam ar velosipēdiem, dziedam (vairs gan tikai pārsvarā savā nodabā mājās) un pavadām laiku kopā ar draugiem un paši – kā ģimene savā starpā.
Galvenos darbus – diegu toņus un virteņu krāsu salikuma izvēli, kā arī bumbiņu tīšanu – veic Nora. Savukārt, par materiālu sagādi un citiem tehniskiem jautājumiem rūpējas Andrejs.

Par bumbiņām…

Visas bumbiņas un lampas gatavojam ar rokām: ar rokām tinam un ar rokām līmējam. Uz gaismas virtenītes tās liekam arī ar rokām. Vienīgais, ko nedarām ar rokām, bet ļaujam darīt viņām pašām, ir žūšana.
Bumbiņas un lampas ir izgatavotas pārsvarā no 100% kokvilnas vai lina diegiem.

Par ideju…

Ideja par bumbiņvirtenēm radās 2013.gada nogalē, kad Andrejs izdomāja uztaisīt bumbiņvirtenīti uz Ziemassvētkiem. Sanāca (salīdzinoši ar šodienu) briesmīga. Bet draugi ik pa brīdim teica, ka te taču ir “biznesa ideja”. Pagāja gandrīz gads neko nedarot, bet iekšā šī doma mieru nelika. Galu galā, joprojām draugu skubināti, ar devīzi “labāk pamēģināt un redzēt, ka nesanāk, nekā nepamēģināt un nožēlot” 2014.gada novembra beigās / decembra sākumā uzsākām šo avantūru.