Bērnistaba

★★★★★
Forša, silta atmosfēra tagad bērnistabā. Var just, ka cilvēki darbā ielikuši labu auru un labas domas. Paldies!
- Zita

"Kalmes"

★★★★★
Arī nometņu centru "Kalmes" jau kādu laiku grezno gaismasvirtenes.lv produkts. Šoreiz tā nav tradicionāla virtene, bet gan dažādu izmēru bumbu komplekts. Lielākais pārsteigums bija tas, ka gaismasvirtenes.lv piepildīja visas vēlmes, kuras izteicu. Stiprinājumu risinājums tika rūpīgi pārdomāts. Bumbu dažādie izmēri ļauj mainīt kompozīciju, kas diennakts gaišajā laikā kalpo kā dekors, bet tumšajā laikā kā gaismas objekts, veidojot ēnu simfoniju griestos. Aksesuārs ir viegli kopjams.
- Elīna

Fantastiskas virtenes

★★★★★
Paldies par fantastiskajām virtenēm. Ļoti skaistas! Visai ģimenei ļoti patīk. Paldies!
- Gundega

Pasakainas

★★★★★
Pasakainas gaismas virtenītes, kas rada neaprakstāmi skaistu svētku noskaņu. Paldies darba rūķiem par neaprakstāmo skaistumu.
- Agnese

Sešas zvaigznes

★★★★★
Mana virtene burvīga! Daudzkārt pārspēja visas ekspektācijas :)Sešas zvaigznes Norai un Andrejam par kvalitāti, komunikāciju, piegādi un attieksmi!!! 🙂
- Dace

Stāvā sajūsmā

★★★★★
Mūsu ģimene arī ir stāvā sajūsmā par savu gaismas virteni :)Tā rotā mūsu viesistabu un ciemiņiem tā arī ļoti patīk!Paldies jums par šādu radītu skaistumu, mēs noteikti iegādāsimies vēl kādu 🙂
- Maija

Fantastisks darbs

★★★★★
Paldies par burvīgo virteni, fantastisks darbs un lieliska kvalitāte. Esmu sajūsmā, noteikti iegādāšos vēl kādu.
- Ilona

Mājīguma sajūta

★★★★★
Liels paldies par jauko virteni! Ta ir kosa, neparasta un rada majiguma sajutu. Bumbinas ir titas loti rupigi un ar lielu milestibu. Tagad vairs nebus bail no tumsajiem rudens un ziemas vakariem :)-varesim ieslegt virteniti!
- Aija

Ieteikšu arī citiem!

★★★★★
Vēlos izteikt savas emocijas par oranži dzelteno bumbu virteni, kura iedvesmo, rada pārliecību, motivē un ļauj izdzīvot dzīvi mūsmājās. Kvalitatīvs, rūpīgi pārdomāts produkts, kuru radījuši cilvēki, kuri tinot bumbas caur kokvilnas diegiem bumbās ieauduši tikai labākos vēlējumus. Paldies Norai un Andrejam! Ieteikšu arī citiem!
- Ilona

Rezultāts super

★★★★★
Esam ļoti pateicīgi par lielās meitas istabas papildinājumu ar tik košām, skaistām krāsām, kuras uzticējām izveidot tieši Jums. Nosūtījām istabas fotogrāfijas un lūdzām, lai izveido gaismas pēc saviem ieskatiem, un rezultāts super! Noteikti sūtīsim vēlreiz!
- Indra

Kvalitatīvi un skaisti

★★★★★
Liels paldies! Ļoti kvalitatīvi un skaisti.
- E

Naktslampiņa

★★★★★
Liels paldies par skaisto, kvalitatīvo un tik rūpīgi darināto gaismiņu virteni. ☺️ Mazajam tagad ir lieliska, uzmanību saistoša naktslampiņa spilgtos toņos!!!!
- Sanita

Gaismu kompozīcija

★★★★★
Paldies par skaisto gaismas virteni! Ļoti priecājamies par skaisto, krāsaino gaismu kompozīciju, ar kādu tā piepilda mūsu dzīvojamo istabu. Gaismu virtene ir ļoti kvalitatīva, patiesi redzams 100% roku darbs, veidojot bumbiņas!
- Santa

Esmu pasūtījusi jau vairākas

★★★★★
Esmu pasūtījusi jau vairākas gaismu virtenītes, tuvu skaitlim 10!!! Visas ir bijušas rūpīgas, glītas, akurātas ar mīlestību veidotas. Varu teikt tikai un vienīgi labākos vārdus par šīm gaismas virtenītēm, iesaku arī citiem iegādāties sev vai, lai kādu iepriecinātu.
- Aija

Izcila komunikācija

★★★★★
Liels paldies par burvīgo gaismas virteni! Ļoti skaists krāsu salikums un izcila komunikācija vēlmju un piegādes saskaņošanai. Lai arī turpmāk viss top gaiši!
- Aija

Izcila komunikācija par vēlmju saskaņošanu

★★★★★
Ļoti rūpīgi sagatavotas un skaistas virtenes, izcila komunikācija par piegādi un vēlmju saskaņošanu, noteikti pasūtīšu šeitan vēl kādu gaismas virtenīti.
- Madara

Brīnišķīga virtene

★★★★★
Ļoti skaista virtenīte. Lieliska komunikācija, lai saskaņotu pasūtījumu un piegādi. Vienkārši prieks pasūtīt un vēl lielāks prieks saņemt rūpīgi un ar mīlestību izgatavotu skaistumu. Paldies! 🙂
- Linda

Iesaku!

★★★★★
Ļoti patīkama komunikācija, darbs izpildīts precīzi laikā, izcila kvalitāte un jauks iepakojums. Rekomendēju!
- Inga

skaisti

★★★★★
Viesos uzdāvināju virteni. Sēdēju un vēroju, kā gaisma satumst, aiz loga iestājas tumsa un jūsu gatavotā virtene, uz kuras piestiprināšanas procesu ieradās pat lauku mājas runcis, sāk savu dzīvi jaunā vietā. No klusinātu mierīgu krāsu bumbiņām, līdz noslēpumainām vakara gaismu karalienēm, uz kurām skatiens pavērsās ik mirkli, tās apmīļojot. Aizbraucu mājās un pasūtiju vēl vienu virteni. Man paveicās - viena no garajām bija vēl palikusi. Ar nepacietību gaidu braukšanu pakaļ. un noteikti iegādāšos vēl kādu, kad meistarei būs atkal spēks un laiks kādu izgatavot. Liels paldies! Pasūtīšana bija vienkārši IDEĀLA.
- Inese

Brīnišķīgs pirkums

★★★★★
Viens no labākajiem pirkumiem mūsu interjeram. Ar virtenēm guļamistaba izskatās daudz mājīgāka un skaistāka. Kā arī mūsu bērniņam jau no dzimšanas virtenes ļoti interesē. Kā arī lielisks aizvietotājs klasiskai naktslampiņai 🙂 Skaisti, kvalitatīvi un gaumīgi. Kā arī serviss, apkalpošana, kontakts ļoti labs 🙂
- Linda

Lai svētki vienmēr ir skaisti!

★★★★★
Gaismasvirtene mūs priecē jau no Adventa! Liels, liels paldies par brīnišķīgo virteni! Tā rada mājīguma sajūtu, svētku noskaņu un gaismas rotaļu mūsu mājās! Man ļoti patīk, ka bumbiņas ir salīdzinoši lielas, un to krāsas varēju sakombinēt pati no plašās krāsu paletes. Paldies par atvērto komunikāciju, paldies, ka radāt lietas ar mīlestību uz savu darbu! Visiem rekomendēju iegādāties patiesi izcilā kvalitātē Latvijā darinātās virtenes, lai svētki vienmēr ir skaisti!
- Esmeralda
Name
Email
Review Title
Rating
Review Content